top of page

NAŠE SLUŽBY

KONTROLA FUNKČNOSTI
A TESNOSTI OKIEN

okenni_inspektor.jpeg

Obhliadka zadarmo

Ako odborníkom s pätnásťročnými skúsenosťami, väčšinou z oblasti výroby okien, nám pod rukami prešlo mnoho výrobných technológií a výrobcov. Nadobudnuté skúsenosti využívame práve pri bezplatnej kontrole funkčnosti a tesnosti okien a ich následnej údržbe.

PRETESNENIE OKIEN

technik tesneni 01.jpeg

Exkluzívny tesniaci materiál

Pri výmenách tesnení používame vysokokvalitné renovačné tesnenie od spoločnosti Ellen ®, ktoré vyvinulo tesnenie vhodné pre všetky typy plastových profilov (napr.: systém dodávateľov KBE, GEALAN, REHAU, SCHUCO, TYSSEN, VEKA atď.) Môžete usporiť až 30% ročných nákladov na kúrenie, pokiaľ si od nás necháte odborne utesniť, nastaviť a premazať okná a dvere.

ODSTRÁNENIE ZÁVAD

vymena horniho kovani 001_edited_edited.jpg

Opravy a servis so zárukou

Servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých dverí, vymena izolačných a bezpečnostných skiel, premazanie a výmena tesnenia, odstránenie mechanických závad na oknách, nastavenie, odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí, oprava a výmena častí kovania, zabezpečovanie okna proti zlodejom. Zároveň získavate garanciu neodkladného a kvalitného servisu, originálnych náhradných dielov, jednu z najnižších cien na trhu a dvojročnú záruku na tesnosť Vašich okien.

Vyriešime Vaše problémy s oknami. Kontaktujte nás ešte dnes.

bottom of page