top of page

NA NIČ SA NEHRÁME

Prídeme, opravíme a vy budete spokojní

dite u okna 02.jpeg

Na začiatku to bol sen a každý sen je inšpiráciou napredovať. A takto sme vznikli aj my - EKOPLAST RA. 

Začalo to v roku 2017, keď sme vznikli v malom meste Trebišov na východnom Slovensku. So vznikom spoločnosti sme poskytli prvé pracovné miesta a pribudli k nám prví štyria obchodní zástupcovia. Za pomerne krátku dobu sme okruh nášho pôsobenia rozšírili aj na ďalšie mestá - a to Košice, Prešov, Michalovce, Snina a Humenné. 

Po roku pôsobenia na trhu sme sa pustili do ďalších miest. V roku 2018 sme otvorili ďalšiu pobočku na západnom Slovensku v meste Pezinok. A tak sme začali pôsobiť v Bratislavskom kraji, kde sme do nášho tímu prijali dalších nových obchodných zástupcov a servisných technikov. Hneď v druhej polovici roku 2018, bola otvorená už tretia pobočka v meste Žilina, na strednom Slovensku, kde sa k nám pripojili opäť noví obchodní zástupcovia.

V roku 2019 sme definitívne pokryli celé Slovensko. Vďaka úsiliu a raketovému rastu sme naše pôsobenie posunuli aj za hranice Slovenska, a to do susedného Česka. V druhej polovici roku 2019 sme spustili pobočku v hlavnom meste Praha, kde sme sa rozrástli o 25 obchodných zástupcov.

Rok 2020 a 2021 pre nás znamenal další rast aj napriek situácii, ktorá vládla vo svete. V rámci Českej republiky pribudli nové pobočky v mestách Brno, Ostrava a Plzeň a s tým prišlo pôsobenie aj v menších mestách ako Olomouc, Příbram, České Budějovice, Tábor, Kladno, Slaný, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem a ďalšie. V roku 2021 tak pôsobíme v rámci celej Slovenskej a Českej republiky s počtom viac ako 250 zamestnancov, 60 obchodných zástupcov a 25 servisných áut.

V roku 2022 je našim cieľom pokryť Nemecký trh.

„Všetky naše sny a ciele sa môžu splniť, ak máme snahu ich zrealizovať.“     

EKOPLAST RA s.r.o.

bottom of page